Warsztaty, podczas których własnoręcznie wykonacie łuk drewniany poprowadzi Łukasz Nawalny – znany producent doskonałych łuków oraz niekwestionowany mistrz łuku naturalnego, zwycięzca spod Agincourt, wielokrotny Mistrz Polski w łucznictwie tradycyjnym, czemu pikanterii dodaje fakt, że Łukasz dokonał tego na łukach własnej produkcji.

Jako autor książki „Tajemnice drewnianego łuku”, opowiadającej o metodach wytwarzania prostych łuków drewnianych, a także eksperymentator, który swoją pracą przesuwa granicę technologiczną w łucznictwie tradycyjnym, Łukasz jest znanym w kraju i za granicą rzemieślnikiem. Jego firma Camelot, założona w 2005 roku, zaprezentowała łuki, które w 2009 na międzynarodowym forum łuczniczym Primitive Archery dwukrotnie wygrywały głosowanie na najlepsze łuki tradycyjne. O jego wyrobach więcej możecie dowiedzieć się z jego strony http://nawalny-bows.com/pl/home-pl/

Podczas warsztatów wykonacie pod okiem Łukasza łuk drewniany, który będziecie mogli zabrać do domu. W cenie warsztatów wliczony jest materiał na łuk.

Zajęcia odbywają się 4h dziennie przez 3 dni.

Koszt uczestnictwa: 400 zł

Kontakt:

E-mail: lukasznawalny@gmail.com

Tel: 693 308 378