Przyjeżdżając na obóz, pamiętaj że:

Opłata dzienna za pobyt na obozie ( 50zł dorośli, 25 zł osoby niepełnoletnie) upoważnia Cię do korzystania z celów łuczniczych, brania udziału w wydarzeniach obozowych oraz korzystania z atrakcji, turniejów czy wydarzeń. Opłata „obozowa” pozwala nam na organizację…obozu 🙂 , i jest obowiązkowa jeśli chcesz korzystać z warsztatów czy szkoleń. Opłata pobierana jest przez Centrum Łucznictwa Tradycyjnego Piotra Goneta (organizatora obozu). Jeśli planujesz przyjazd, możesz dokonać opłaty na konto:

Centrum Łucznictwa Tradycyjnego Piotr Gonet

ul. Ostrzeszowska 7

51 -010 Wrocław

Nr .konta:

PL 28 1140 2004 0000 3102 7401 9184

Noclegi opłacane są oddzielnie we własnym zakresie, czy to na Agroturystyce „Przystanek Alaska”, czy też w okolicy. Na terenie znajdują się dwa pola namiotowe oraz do wynajęcia są domki traperskie lub pokoje z łazienkami. Kontakt z agroturystyką wyłącznie przez email ( słaby zasięg sieci). Aktualny cennik noclegów można znaleźć na stronie http://www.alaska.sundar.pl/index1.html

Warsztaty i szkolenia również podlegają osobnej opłacie i często wymagają wcześniejszej rejestracji u prowadzących. Jeśli chcesz z nich skorzystać, skontaktuj się bezpośrednio z prowadzącym. Ilość miejsc na wszystkich warsztatach jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisaniem się!

Wyżywienie – we własnym zakresie. Na agroturystyce funkcjonuje niewielki sklepik, w którym można zaopatrzyć się w podstawowe produkty ( jak np jajka, czy piwo), do dyspozycji gości Przystanku Alaska oddane są dwie kuchnie. Co wieczór tradycją obozową jest wspólne gotowanie w kociołku nad ogniskiem, więc jeśli chcesz, możesz w tym brać udział.

[ jak skalkulować pobyt na obozie? przykład: powiedzmy, że przyjeżdżasz na 5 dni obozu ( 5 x 50 zł) , bierzesz udział w 3 dniowych warsztatach (450zł) i śpisz na polu namiotowym 4 noce ( 4x16zł) – razem to 764 zł]

W razie pytań – pisz proszę na rejestracja.clt@gmail.com