Summer Archery Camp 2021

24.07 – Sobota

Cały dzień ( oraz w niedzielę do 18tej) – II Turniej Clout w formule otwartej.

15:30-19:30

AMM Warsztaty Łucznictwa Wschodniego ( dzień 1)

Bartłomiej Cichoń – Ogień pierwotny, ogień z drewna

25.07 – Niedziela

II Turniej Clout w formule otwartej. Do 18 oddajemy karty punktowe. Przy ognisku, jeśli nic się nie wydarzy, ogłosimy wyniki o godzinie 20 tej.

10:00-14:00

AMM- Warsztaty Łucznictwa Wschodniego ( dzień 2)

Andrzej Graniak – Wakacje z Łukami

15:30-19:30

Nawalny/Kluska (Camelot) – Warsztaty wytwarzania łuku drewnianego ( dzień 1)

26.07 – Poniedziałek

10:00-14:00

AMM- Warsztaty Łucznictwa Wschodniego ( dzień 3)

Andrzej Graniak – Wakacje z Łukami

15:30-19:30

Nawalny/Kluska (Camelot) – Warsztaty wytwarzania łuku drewnianego ( dzień 2)

Bartłomiej Cichoń – Ogień pierwotny, ogień z drewna

27.07 – Wtorek

10:00-14:00

Piotr Gonet – Akademia Łuku dla Zaawansowanych ( 10:00-12:00 ) ( dzień 1)

AMM – Warsztaty plecenia cięciw

Andrzej Graniak – Wakacje z Łukami

15:30-19:30

Piotr Gonet – Akademia Łuku dla Zaawansowanych II Grupa ( 15:30-17:30)

Nawalny/Kluska (Camelot) – Warsztaty wytwarzania łuku drewnianego ( dzień 3)

Kacper Giezek – Warsztaty doboru strzał

28.07 – Środa

10:00-14:00

Piotr Gonet – Akademia Łuku dla Zaawansowanych ( 10:00-12:00 ) ( dzień 2)

Kacper Giezek – Warsztaty składania strzał

Andrzej Graniak – Wakacje z Łukami

15:30-19:30

Piotr Gonet – Akademia Łuku dla Zaawansowanych II Grupa ( 15:30-17:30)

Paweł Krok – Warsztaty kaletnicze

Kasper Helbin – Motoryka Łucznika

Bartłomiej Cichoń – Ogień pierwotny, ogień z drewna

29.07 – Czwartek

10:00-14:00

Piotr Gonet – Akademia Łuku dla Zaawansowanych ( 10:00-12:00 ) ( dzień 3)

Sztuka rzucania nożem – Artur Bednarek

Kacper Giezek – Warsztaty baryłkowania (dzień 1)

Andrzej Graniak – Wakacje z Łukami

15:30-19:30

Piotr Gonet – Akademia Łuku dla Zaawansowanych II Grupa ( 15:30-17:30)

Sztuka rzucania nożem – Artur Bednarek

Nawalny/Kluska ( Camelot) – Łuk kompozytowy ( dzień 1)

Kasper Helbin – Psychologia sportu w łucznictwie

30.07 – Piątek

10:00-14:00

Sztuka rzucania nożem – Artur Bednarek

Kacper Giezek – Warsztaty baryłkowania (dzień 2)

Andrzej Graniak – Wakacje z Łukami

15:30-19:30

Paweł Krok – Warsztaty kaletnicze

Nawawlny/Kluska ( Camelot) – Łuk kompozytowy ( dzień 2)

Bartłomiej Cichoń – Ogień pierwotny, ogień z drewna

Sobota 31,07 – niedziela 1.08

Te dwa dni przeznaczone są VIII epizod Goblin Wars.